Magnifico razgrel Domžale!

Letošnji 8. marec si bodo številni Domžalčani in Domžalčanke, pa tudi oboževalci Magnifica iz drugih krajev Slovenije zagotovo zapomnili.

Charlatan in romantik. Idealist in voajer, predvsem pa glasbenik, ki se od leta 1993 ni ustavil. Magnifico je v treh dekadah močno zaznamoval slovensko kulturo. Dal nam je 24.000 poljubov, nam predstavil Silvijo, razbijal stereotipe, seznanil nas je s čefurji, pedri in ostalimi manjšinami, naučil nas je Marš na Drino in nam podaril samo ljubezen. Ko je zapel Hir aj kam hir aj go, se mu je zgodil export-import, potem pa še šarlatanska Tivoli in Cici Mici. V svoji karieri je izdal osem avtorskih plošč in tri filmske albume, imel preko 1000 koncertov doma in po svetu.

In ob Dnevu žena letos razvnel, razgrel in navdušil polno Športno dvorano Domžale.

V Blunoutu smo ponosni, da smo prestopili prag naše dnevne sobe in omogočili vrhunski glasbeni dogodek še večji množici ljudi, kot to počnemo vsak teden v našem klubu.

A to je šele začetek! V letu 2024 pripravljamo nove vrhunske dogodke tudi izven našega kluba, zato nas le spremljajte …